Dupa
scarnavia de az noapte ploua tata de zici ca vremea nici usturoi n-a mancat
nici botu nu-i miroase. Cu bulbuci, frumos drept fara margele…de gheata…
Asta
e dar golanii tot la botoane, tot la vacante tot la smechereala cu ala cretu la
timona la curveta.
Asa
Sa ii Ajute Dumnezeu dar macar ploua dupa aia o sa hie s-o sa hie mai mare
furtigarie… Cu ziua iei, ia tata ca noi oricum asa ne e scris…
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu