Tara
asta a noastra e ceva terfelit, acuma pentru vacanta lor gras platita, mare
parte din alesii tradatori imbuibati stau in fata tarii fara rusini si bun simt!
Din pacate Dumnezeu nu Kulkete si vedem dar mai ales simtim cine sunt javrele astea... de decenii!!!
Argentina
plangea pentru Evita dar a dat mereu zei. Acum fotbalul are un zeu fara tradari
si falsuri! Bravo!
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu